Показать сообщение отдельно
  #4  
Старый Вчера, 11:55
Аватар для Harik88
Harik88 Harik88 вне форума
Активный пользователь
 
Регистрация: 30.05.2018
Сообщений: 1,645
По умолчанию

Електронні дозволи нас поки не стосуються, для нас досі діє стандартна процедура з вклеюванням паперового стікера. Оскільки консульство в Києві зараз приймає далеко не всі типи документів, я дізнавався, як оформлюється туристична віза в Японію https://www.hotvisa.com.ua/visa/viza-v-yaponiyu для українців у 2026 і вирішив подаватися через закордонне відділення.
Щоб не їхати особисто у Варшаву, я передав свої документи команді hotvisa для дистанційного супроводу. Спеціалісти з hotvisa повністю перевірили мій маршрутний лист, підкоригували банківську виписку під вимоги офіцерів і самі подали кейс за довіреністю.
Рекомендую користуватися послугами профі для підготовки, бо японці через найменшу помилку в графіку переїздів просто повертають документи назад без розгляду.

Ответить с цитированием