Тема: Привет
Показать сообщение отдельно
  #54  
Старый 16.06.2026, 15:16
hijikek287 hijikek287 вне форума
Живу я здесь
 
Регистрация: 28.05.2024
Сообщений: 21,818
По умолчанию

I hate my boss. So during the spare times, I am quite down and dumbed from the repetitive tasks. Your posts give my brain some needed excercise. Thanks! bender-search
Ответить с цитированием