Показать сообщение отдельно
  #78  
Старый 17.06.2026, 14:33
mebife9077 mebife9077 на форуме
Живу я здесь
 
Регистрация: 17.04.2024
Сообщений: 22,022
По умолчанию

Hello i try to open your blog in safari and its looks funny, i tink that the problem is from your hosting ,or maybe from me but still you have a nice setup for the ads, i writing in this post because you will see it when you are validating comments, Keep up the good work Andrei from Romania authorizecvv
Ответить с цитированием