Я перейшов на віртуальний Windows сервер для роботи з кількома проєктами одночасно. Мені подобається, що я можу запускати потрібні програми у віддаленому середовищі й не залежати від свого пристрою. Це дає мені стабільність, швидкість і можливість масштабувати ресурси під задачі.
|