Духовка почала сильно випікати знизу, а зверху все сире
Народ, потрібна допомога з ремонтом духовки, почала сильно випікати знизу, а зверху все сире. Потім взагалі помітив, що яку б температуру на крутилці не виставив, ТЕНи смажать на максимум і не вимикаються, аж дим іде. Думав, що проблема в самих нагрівачах, але вони ж працюють. Може це зламався датчик, який має вимикати нагрів при досягненні потрібних градусів, чи проблема глибше в платі?
|