Показать сообщение отдельно
  #4  
Старый 13.06.2020, 17:52
abso365 abso365 вне форума
Новичок
 
Регистрация: 12.05.2020
Сообщений: 16
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Викулькая Посмотреть сообщение
О я тоже такое люблю, именно про правильный способ жизни. Очень полезно просто знать для общего развития что происходит в организме человека. Вообще все люблю что касается нашего организма.
Я теж цікавлюсь цими питаннями, все що стосується здоров’я, самопочуття та фізичної активністі- мені це все дуже цікаве для вивчення. Моя профессія близька до цього, надаю людям, які мають проблеми з харчуванням та зайвою вагою психологічну підтримку. І на практиці знаю наскільки важливо налаштувати свій особистий біологічний годинник для вирішення таких проблем. Ви знаєте щось про це? Простими словами, це ритми та коливання біологічних процесів в організмі людини, які відбуваються протягом доби. Точніше кажучи це механізм, який працює як годинник, і якщо є проблеми в організмі, трапляються зрущення режиму. Від цього і з"являються проблеми. Я сама велику увагу придуляю ритму особистого життя і налаштувала свій годинник відповідно до циклів нашої планети, так організму набагато простіше жити. Відповідну діяльність треба проводити в правильний час, наприклад тренування в спорт залі краще запланувати приблизно з 5 вечора і до 7 години. Так чамо і зі сном.

Последний раз редактировалось abso365, 13.06.2020 в 17:54.
Ответить с цитированием