Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > Реклама

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 24.09.2022, 19:12
Mistika24 Mistika24 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.09.2020
Сообщений: 501
По умолчанию Поділіться відгуками про iPhone 14 Pro Max

Доброго вечора. Моя донька мріє про iPhone 14 Pro Max. Вирішила зробити їй такий подарунок. Але про цей смартфон не знайшла майже ніякої інформації. Поділіться, будь-ласка, відгуками. Дякую.

Последний раз редактировалось Mistika24, 24.09.2022 в 19:17.
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 24.09.2022, 19:15
Regina05 Regina05 вне форума
Активный пользователь
 
Регистрация: 06.03.2020
Сообщений: 1,175
По умолчанию

Доброго вечора. Це відмінний смартфон. Я два місяці тому придбала собі такий. Він має захищений корпус, подвійну камеру, є функція бездротової зарядки. Саме головне, на мій погляд, він має функцію розпізнавання обличчя, що не дасть до нього доступу сторонній людині. Мені дуже подобається.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 24.09.2022, 19:18
Mistika24 Mistika24 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.09.2020
Сообщений: 501
По умолчанию

Дякую що відгукнулися. Згідно з вашими відгуками, смартфон дійсно відмінний. Але я знаю, що зараз є ризики натрапити і на підробку. Чи не підкажете де можна купити? Хочеться щоб був в оригіналі, щоб служив моїй доньці довгий час.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 24.09.2022, 19:22
Regina05 Regina05 вне форума
Активный пользователь
 
Регистрация: 06.03.2020
Сообщений: 1,175
По умолчанию

Смартфон iPhone 14 Pro Max я купувала в інтернет-магазині "Фокстрот" https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/m...4-pro-max.html але тут потрібно робити замовлення. Тут лише оригінальні товари. До речі, тут можна придбати не тільки смартфон, а ще багато чого корисного для дому. На сайті магазину дуже великий асортимент різних товарів. Я довіряю лише цьому магазину. Рекомендую і вам. Я впевнена, що вам сподобається. Вдалих вам покупок.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100