Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Психология

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 16.06.2022, 12:44
Аватар для Sonja159S
Sonja159S Sonja159S вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 28.02.2021
Сообщений: 102
По умолчанию Наслідки війни в Україні для звичайних людей

Доброго дня. Хочу підняти тему психологічного здоров'я всіх Українців, які зіштовхнулись з воєнними діями. Як на вас вплинула війна, чи потребуєте психологічної підтримки?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 18.06.2022, 18:40
Аватар для Ksuwka14
Ksuwka14 Ksuwka14 вне форума
Любитель
 
Регистрация: 22.01.2020
Сообщений: 42
По умолчанию

Впевнена, що війна відобразилась на кожному пересічному українцю, особливо на тих, хто жив в зоні активнимх бойових дій. Мені справді шкода цих людей, які змушені були бачити всю жорстокість війни на власні очі.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 20.06.2022, 10:42
Аватар для fial1771la
fial1771la fial1771la вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 21.12.2016
Сообщений: 166
По умолчанию

Однозначно війна це жахливо, і вже сьогодні ми можемо бачити значні руйнування інфраструктури, будинків та життів. Впевнена, що наслідки війни будуть турбувати нас ще багато років. Хочеться наголосити про сьогоднішні наслідки війни на психіку кожного українця. В блозі про психологічне здоров'я постраждалих від війни українців можна почитати цікаві та інформативні статті від практикуючих психологів. Зокрема стаття https://www.gfg.eu/uk/1745 розкаже як вберегти дитину та як заспокоїти її під час воєнного стану. Рекомендую звернути особливу увагу на наших дітях, саме вони є
найбільш незахищеними та вразливими.
Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100