Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 22.12.2021, 19:20
Аватар для Harik88
Harik88 Harik88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 30.05.2018
Сообщений: 815
По умолчанию Герметик для покрівл

Хлопці, шукаю герметик для покрівл. Переглянув багато варіантів, але відповідного поки що не знайшов. Підкажіть, де ви його замовляєте, та якого виробника вибираєте? Дуже цікаво послухати думку спеціалістів.
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 24.12.2021, 14:31
Аватар для night14
night14 night14 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 23.09.2020
Сообщений: 128
По умолчанию

А мені ще не доводилося користуватися герметиком для покрівлі. Раніше чув про цей матеріал, але особисто з ним не знайомий. Послухаю, може, хтось розповість про його переваги. Дуже цікаво.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 24.12.2021, 14:32
Аватар для luskam
luskam luskam вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 22.09.2020
Сообщений: 149
По умолчанию

Щоб досягти максимального ефекту, вам необхідно вибирати матеріал, який швидко схоплюється і утворює міцну плівку. Це гарантує вам високу зносостійкість та тривалий термін експлуатації.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 24.12.2021, 14:33
Аватар для Ferisov88
Ferisov88 Ferisov88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.05.2018
Сообщений: 702
По умолчанию

Доброго дня.
Я теж раніше не знав який краще, але тепер купую тільки на цьому сайті герметики для покрівлі https://ars.ua/budivelni-materiali/p...dlja-pokrivli/ від SOUDAL з високою стійкістю до зовнішніх умов.
Дивно, що вже за п'ять хвилин починає утворюватися плівка. матеріал демонструє відмінну стійкість до ультрафіолетових променів. При цьому саме цей герметик вважається універсальним і підходить для різних цілей. Вам також раджу відвідати цей сайт.
Ви знайдете багато чого корисного.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100