Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > Реклама

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 13.11.2022, 17:09
Regina05 Regina05 вне форума
Активный пользователь
 
Регистрация: 06.03.2020
Сообщений: 1,173
По умолчанию Чорна п'ятниця

Всім привіт. Ми нещодавно закінчили ремонт у квартирі. Потрібно купити нову електричну плиту, мікрохвильову піч і бойлер. Чула, що невдовзі чорна п'ятниця. Підкажіть де цього року будуть максимальні знижки?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 13.11.2022, 17:11
Mistika24 Mistika24 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.09.2020
Сообщений: 499
По умолчанию

Добрий день. Я теж дуже чекаю на чорну п'ятницю. У мене складено цілий список, що потрібно купити. Можу вам порадити звернеться до одного інтернет-магазину, де справді будуть великі знижки.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 13.11.2022, 17:12
Regina05 Regina05 вне форума
Активный пользователь
 
Регистрация: 06.03.2020
Сообщений: 1,173
По умолчанию

Дякую що відповіли. Мені один знайомий порадив нещодавно також один інтернет-магазин. Відвідавши його, я м'яко кажучи розчарована. Знижки там мінімальні, вибору нема. Підкажіть, куди мені звернеться?
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 13.11.2022, 17:14
Mistika24 Mistika24 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.09.2020
Сообщений: 499
По умолчанию

Для таких випадків я маю мій улюблений інтернет-магазин "Алло" де я постійно роблю покупки. Тут завжди великі знижки на чорну п'ятницю https://allo.ua/ru/blackfriday/ які вас приємно здивують. Раджу вам звернутись саме сюди. Асортимент товару величезний, якість завжди відмінна. У мене немає жодних нарікань на цей магазин. Усі мої знайомі та рідні довіряємо йому протягом кількох років. Ви зможете купити все, що вам потрібно, при цьому добре заощадите. На сайті магазину є вся детальна інформація. Вам сподобається.
Ответить с цитированием
  #5  
Старый 11.11.2023, 18:53
Аватар для Danson
Danson Danson вне форума
Любитель
 
Регистрация: 18.05.2021
Сообщений: 81
По умолчанию

На ЧП завжди гарні знижки!
Ответить с цитированием
  #6  
Старый 12.11.2023, 22:03
Аватар для Diklofera
Diklofera Diklofera вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 14.03.2018
Сообщений: 147
По умолчанию

Для багатьох Чорна п'ятниця 2023 - найочікуваніший день. Але можна не чекати цих знижок, а завжди вигідно купувати з промокодом у відомих магазинах. Промокоди шукайте на Promokod.com.ua. Тут же завжди зможете прослідкувати знижки та акції в магазинах.
Ответить с цитированием
  #7  
Старый 02.12.2023, 18:23
Ksushka3 Ksushka3 вне форума
Любитель
 
Регистрация: 15.02.2023
Сообщений: 44
По умолчанию

Черная пятница – это время, когда мы ищем лучшие сделки и скидки, а особенно стоит обратить внимание на бытовую технику, чтобы обеспечить комфорт в повседневной жизни.
Среди выгодных предложений нельзя упустить возможность приобретения морозильных камер по выгодной цене https://bt.rozetka.com.ua/freezers/c...;64763=223313/ Они не только помогают хранить продукты дольше, но и создают возможность сделать запасы на будущее и эффективно организовать пространство в вашей кухне.

Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100