Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Прочее

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 28.03.2023, 14:12
Аватар для NapoLLeon
NapoLLeon NapoLLeon вне форума
Любитель
 
Регистрация: 16.06.2020
Сообщений: 78
По умолчанию Хочу поговорити про інвестиції

Привіт! Цікавлюся темою інвестування, хочу з вами про це поговорити. Чи вам колись доводилося інвестувати власні кошти? Який варіант інвестування ви обрали? Які фонди інвестування найбільш популярні серед інвесторів на фондовій біржі?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 28.03.2023, 19:45
Аватар для Ganduras
Ganduras Ganduras вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 16.06.2020
Сообщений: 104
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от NapoLLeon Посмотреть сообщение
Привіт! Цікавлюся темою інвестування, хочу з вами про це поговорити. Чи вам колись доводилося інвестувати власні кошти? Який варіант інвестування ви обрали? Які фонди інвестування найбільш популярні серед інвесторів на фондовій біржі?
Серед фондів інвестування, що найбільш популярні серед інвесторів на фондовій біржі, можна виділити індексні фонди (ETF), активні фонди та біржові фонди нерухомості (REIT).

Індексні фонди (ETF) є популярним інструментом інвестування, оскільки вони надають доступ до широкого спектру активів, таких як акції, бонди, сировина та інші. Інвестори можуть придбати ETF, що відповідає певному індексу (наприклад, S&P 500), та отримати прибуток, що відображає відносну успішність ринку в цілому.

Активні фонди, у свою чергу, відрізняються від ETF тим, що вони не просто відображають рухи ринку, а активно управляють своїми портфелями, з метою отримання вищого рівня доходності. Ці фонди відкриті для інвестування, що дозволяє інвесторам придбати частки фонду.

Біржові фонди нерухомості (REIT) інвестують у комерційну нерухомість, таку як офісні будівлі, торгові центри та інші. Ці фонди можуть надавати регулярний потік доходів у вигляді дивідендів.

Для детальнішого аналізу різних фондів та їх портфелів можна скористатися інструментами аналітики, такими як https://numfin.com/uk Цей сервіс надає доступ до аналітичної інформації по 70 біржовим майданчикам, що дозволяє інвесторам докладно вивчити ринкові тенденції та приймати обґрунтовані рішення щодо інвестування.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 21.09.2023, 09:16
Аватар для Сладкая Николь
Сладкая Николь Сладкая Николь вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 07.11.2017
Сообщений: 228
По умолчанию

Найкраща та найрозумніша інвестиція це звичайно нерухомість
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 22.09.2023, 11:47
Аватар для Telas
Telas Telas вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 10.02.2020
Сообщений: 141
По умолчанию

Мені так само здається. І добре що вибір по такій дійсно великий
Ответить с цитированием
  #5  
Старый 23.09.2023, 08:19
Аватар для Денисова Лера
Денисова Лера Денисова Лера вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 06.11.2017
Сообщений: 228
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Сладкая Николь Посмотреть сообщение
Найкраща та найрозумніша інвестиція це звичайно нерухомість
Да, тут вы однозначно правы. Недвижимость это самая разумная и самая перспективная инвестиция, которую себе только можно придумать. Получать пассивный доход с квартиры можно и так сейчас многие и делают! Мы вот тоже с супругом решили так деньги отложенные инвестировать, покупаем квартиру в ЖК Синергия https://synergy-bud.com.ua/ru/ в городе Ирпень. Сделаем там ремонт и будем сдавать в аренду.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100