Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Он и Она

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 22.08.2022, 12:28
Arri Arri вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 28.01.2020
Сообщений: 169
По умолчанию Лікування суглобів

Якім чином зараз проводять лікування суглобів? Особливо мені цікаві методики для колін. Маю вже протягом двох років нестерпний біль, але останній місяць взагалі майже не встаю на ногу. Що порадите?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 31.08.2022, 11:27
Beckenye Beckenye вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 02.02.2020
Сообщений: 221
По умолчанию

Не розумію вас. Навіщо чекати та страждати? Чим раніше звернутися до лікаря, тим легше проходить лікування та швидше реабілітація. Хочу порадити вам неймовірно талановитого оперуючого ортопеда-травматолога Баніт О.В. http://www.artrosport.com.ua/ який працює в Запоріжжі на базі центру естетичної ортопедії, артрології та спортивної травми. До нього їдуть по допомогу зі всієї країни, адже він береться за найскладніші випадки та ставить на ноги завдяки сучасним методикам та обладнанню.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 29.12.2022, 05:45
Lari_King Lari_King вне форума
Любитель
 
Регистрация: 04.03.2020
Сообщений: 41
По умолчанию

Мені доводилося якось шукати собі хороший довідник для ліків, хотів перевірити наскільки адекватний виписаний мені рецепт від лікаря. Мої сумніви розвіяло те, що я знайшов довідник rx.ua https://rx.ua/ і тут якраз знайшов все, що потрібно про препарати, які мені призначили, тому я тепер спокійний повністю в цих справах. Сподіваюся, що допоміг вам.
Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100