![]() |
реабілітація після інсульту, чоловік, Тернопіль
Привіт.
Чоловік після інсульту лежав три місяці. Вдома я сама його піднімала, годувала, але руки опускались. Знайшли "Опіка 24/7" у Тернополі https://opika24-7.com.ua/uk/. Забрали безкоштовно. Що маємо: - цілодобовий догляд, нічого не пропускають; - реабілітологи займаються, масаж роблять; - тиск міряють щодня, ліки дають по годинах; - годують 5 разів, чоловік поправився; - пролежнів немає, бо матраци спеціальні. Через два місяці почав сидіти. Я відпочила. Ціна від 11 тисяч, але воно того варте. Рекомендую, якщо самі не справляєтесь. |
| Часовой пояс GMT +3, время: 13:54. |
vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot