Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Прочее

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 12.04.2024, 14:06
Аватар для NapoLLeon
NapoLLeon NapoLLeon вне форума
Любитель
 
Регистрация: 16.06.2020
Сообщений: 78
По умолчанию З що мені оплатять?

Хто часто їздить у подорожі? Мені сказали що потрібно буде ще зробити туристичне страхування. А хто підкаже, що по такому полісу буде оплачувати страхова компанія?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 15.04.2024, 17:48
Аватар для Ganduras
Ganduras Ganduras вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 16.06.2020
Сообщений: 104
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от NapoLLeon Посмотреть сообщение
Хто часто їздить у подорожі? Мені сказали що потрібно буде ще зробити туристичне страхування. А хто підкаже, що по такому полісу буде оплачувати страхова компанія?


Ті, хто часто подорожують, безумовно, повинні озброїтися туристичним страховим полісом. Він стане вашим надійним супутником і допоможе уникнути значних витрат у разі виникнення непередбачуваних ситуацій під час поїздки. Згідно з матеріалом на ресурсі dailylviv.com типовий туристичний страховий поліс покриває такі випадки:

Перш за все, страхова компанія візьме на себе оплату вартості амбулаторного та стаціонарного лікування, діагностики, медикаментів та госпіталізації, якщо ви раптово захворієте або потрапите в нещасний випадок під час подорожі. Також зазвичай покриваються витрати на медичну евакуацію чи репатріацію тіла.

Крім того, більшість туристичних полісів передбачають компенсацію у випадку втрати, крадіжки чи пошкодження вашого багажу авіакомпанією під час перельоту. Нерідко страховка також включає страхування цивільної відповідальності на випадок, якщо ви випадково завдасте шкоди третім особам під час подорожі.

Проте, важливо пам'ятати, що універсального покриття не існує. Стандартні туристичні поліси, як правило, не покривають ризики, пов'язані з екстремальними видами спорту, участю у масових заворушеннях, вагітністю чи хронічними захворюваннями. Тож завжди ретельно вивчайте умови страховки перед її придбанням.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 27.04.2024, 07:36
DayleYamashiro DayleYamashiro вне форума
Любитель
 
Регистрация: 26.02.2023
Сообщений: 87
По умолчанию

I've learned so much la fontana restaurant from this one post, thank you!
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100