Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Психология

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 18.10.2023, 22:44
Olesh Olesh вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 12.03.2022
Сообщений: 186
По умолчанию Хто навів порчу?

Друзі, мені трапилася дивна історія, і я хочу поділитися нею з вами. Останнім часом виникло декілька негараздів у моєму житті, і якось важко пояснити їх звичайними причинами. Моїй бабусі порадили піти до цілителя для виявлення можливої порчі. Так ось, чи маєте ви досвід або думку на цю тему? Можливо, ви знаєте, як дізнатися більше про те, хто навів порчу?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 18.10.2023, 23:02
Vita33 Vita33 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 21.03.2020
Сообщений: 191
По умолчанию

Порча - це складна тема, і часом важко розібратися у причинах негативних подій в житті. Дізнатись хто навів порчу https://coolinfo.in.ua/yak-diznatysya-hto-naviv-porchu/ може бути важко, оскільки зазвичай це пов'язано з енергетичними впливами. Раджу звернутися до досвідченого цілителя або мага, який може допомогти виявити джерело негативу та знайти шляхи розірвати цей зв'язок. Також варто пам'ятати, що докладаючи зусиль для поліпшення свого психо-емоційного стану, ви можете знизити вплив порчі. Спробуйте вивчити техніки релаксації та психологічної підтримки. Бажаю вам якнайшвидше подолати ці труднощі!
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100