Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 17.01.2023, 07:24
Аватар для Buranov
Buranov Buranov вне форума
Любитель
 
Регистрация: 15.03.2020
Сообщений: 51
По умолчанию Свято Нового Року в Україні

Що ви знаєте про таке свято як новий рік? Як його раніше святкували? Які були традиції у наших предків? Якщо хтось знає більше інформації, то буду радий прочитати. Може хтось знає інформацію зі старих книжок або, можливо, бабусі з дідусями розповідали, які традиції в них були.
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 17.01.2023, 07:34
Аватар для ЭляКартман
ЭляКартман ЭляКартман вне форума
Любитель
 
Регистрация: 30.05.2020
Сообщений: 52
По умолчанию

Я дуже багато про Свято Нового Року в Україні дізналася ось за цим посиланням. Там розказано все, які традиції раніше були, як належало зустрічати новий рік, як мав бути прикрашений будинок. Які мали бути страви. Якщо ви хочете прямо дізнатися, як за старих часів святкували, то вам краще звертатися до краєзнавців, які знають все про свій край, як він був влаштований. Ну або якщо у вас є бабуся, якій більше 70, такі бабусі ще зберігають традиції, які були ще у їхніх батьків.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100