Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Психология

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 13.05.2023, 07:32
Аватар для Pavel_90
Pavel_90 Pavel_90 вне форума
Новичок
 
Регистрация: 18.10.2022
Сообщений: 16
По умолчанию Порадьте послуги психолога онлайн

У всіх напевно бувають життєві проблеми і стреси. Нещодавно у мене також була важка проблема. Але я її вирішив. Але все одно після цього у мене психіка трохи порушилася і до сих пір продовжую переживати за рахунок даної ситуації. Порадьте хорошого психолога. Мені набагато зручніше записатися на послуги психолога онлайн.
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 15.05.2023, 10:02
Аватар для Natali08
Natali08 Natali08 вне форума
Новичок
 
Регистрация: 15.05.2023
Сообщений: 4
По умолчанию

Так розумію вас. Це у всіх таке буває і погода впливає, і стрес на роботі, або в особистому сімейному житті щось не так пішло. Ну я завжди дотримуюся одного правила "Все що не робиться все на краще" але буває п'ю заспокійливе і вам також раджу. Якщо мислити позитивно то все вирішитися, а якщо ви і мислити перестали звичайно знайти психолога професійного. Удачі вам!
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 15.05.2023, 10:32
Аватар для kamila27
kamila27 kamila27 вне форума
Новичок
 
Регистрация: 21.10.2022
Сообщений: 14
По умолчанию

У нашому непростому житті часто доводиться стикатися з такими ситуаціями, коли психологічний зрив неминучий. Депресія і апатія в таких випадках неминучі. Професійний досвідчений психолог може надати необхідну допомогу, отримати яку можна і онлайн. Для цього зробіть запит про доступну психологічну підтримку в будь-якому інтернет браузері.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 15.05.2023, 11:24
Аватар для stasa22
stasa22 stasa22 вне форума
Новичок
 
Регистрация: 15.05.2023
Сообщений: 6
По умолчанию

Сьогодні, в пору всесильного Інтернету, отримати допомогу досвідченого практикуючого психолога-завдання цілком реальне. У мене була схожа ситуація, з якою самостійно впоратися мені не вдалося, не допомогли і поради друзів. І тоді я знайшла в Інтернеті цей сайт послуги психолога онлайн все закінчилося дуже сприятливо. Стрес допоміг подолати серією консультацій один з психологів центру. Співпрацею я залишилася задоволена, життя увійшло в звичне русло.

Последний раз редактировалось stasa22, 17.05.2023 в 09:10. Причина: ошибка
Ответить с цитированием
  #5  
Старый 15.05.2023, 11:57
Аватар для Natali08
Natali08 Natali08 вне форума
Новичок
 
Регистрация: 15.05.2023
Сообщений: 4
По умолчанию

Спасибі вам за рекомендовані сторінки, так як у самої постійно апатія. Апатія і депресія з'являється від не уваги, також може бути про труднощі в житті. Якщо не лікувати і не ходити до психолога то це може затягнутися до хронічної депресії ,а там і шизофренія не далеко . Знаю багато випадків, своїх знайомих людей, хтось вилікувався, а хтось і ні. Тому лікуйтеся, мисліть позитивно, знайдіть хобі, друзів.
Ответить с цитированием
  #6  
Старый 15.05.2023, 13:57
Аватар для Calvins
Calvins Calvins вне форума
Новичок
 
Регистрация: 06.04.2023
Сообщений: 11
По умолчанию

Розумію, що важкі життєві ситуації можуть впливати на нашу психічну стабільність і спричиняти стрес. Хороше те, що ви вирішили свою проблему, але розумію, що і після цього можуть залишитися емоційні наслідки, які ви хотіли б перебороти. Звернення до психолога може бути дуже корисним у таких ситуаціях.
Ответить с цитированием
  #7  
Старый 25.07.2023, 20:29
Аватар для lohona
lohona lohona вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 23.08.2020
Сообщений: 341
По умолчанию

Я теж шукаю гарного фахівця . Буду мати на уазі .
Ответить с цитированием
  #8  
Старый 25.07.2023, 20:31
Аватар для Сервал
Сервал Сервал вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 19.08.2021
Сообщений: 158
По умолчанию

У мене на прикметі є чудовий психоаналітик онлайн. Я з нею працюю вже не перший рік і окрім її великого серця, чудового професіоналізму та віддачі своїй роботі - дуже зручно, що вона працює конкретно онлайн, тим більше в наш час це на вагу золота.
Ответить с цитированием
  #9  
Старый 27.09.2023, 16:56
Аватар для Alissaa
Alissaa Alissaa вне форума
Любитель
 
Регистрация: 29.01.2023
Сообщений: 33
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Pavel_90 Посмотреть сообщение
У всіх напевно бувають життєві проблеми і стреси. Нещодавно у мене також була важка проблема. Але я її вирішив. Але все одно після цього у мене психіка трохи порушилася і до сих пір продовжую переживати за рахунок даної ситуації. Порадьте хорошого психолога. Мені набагато зручніше записатися на послуги психолога онлайн.
Актуальный вопрос.
Почитаю вместе с вами рекомендации.
Ответить с цитированием
  #10  
Старый 27.09.2023, 16:57
Аватар для Alissaa
Alissaa Alissaa вне форума
Любитель
 
Регистрация: 29.01.2023
Сообщений: 33
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от stasa22 Посмотреть сообщение
Сьогодні, в пору всесильного Інтернету, отримати допомогу досвідченого практикуючого психолога-завдання цілком реальне. У мене була схожа ситуація, з якою самостійно впоратися мені не вдалося, не допомогли і поради друзів. І тоді я знайшла в Інтернеті цей сайт послуги психолога онлайн все закінчилося дуже сприятливо. Стрес допоміг подолати серією консультацій один з психологів центру. Співпрацею я залишилася задоволена, життя увійшло в звичне русло.
Спасибо, изучу информацию.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100