Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 05.04.2023, 23:08
Аватар для Patrikov
Patrikov Patrikov вне форума
Новичок
 
Регистрация: 05.04.2023
Сообщений: 2
По умолчанию Куди краще звернутися з приводу імплантації зуба в Києві?

Всім привіт. В мене немає одного переднього верхнього зуба і я з цього приводу комплексую. Тому нарешті хочу вставити собі зуб. Може хтось мені порадить, куди краще звернутися з приводу імплантації зуба в Києві? Куди самі звертаєтесь?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 05.04.2023, 23:12
Аватар для Gordon Ivanovich
Gordon Ivanovich Gordon Ivanovich вне форума
Новичок
 
Регистрация: 04.04.2023
Сообщений: 3
По умолчанию

Моя дружина приблизно півроку тому зверталася стоматологічну клініку Здорові Зуби, і там їй вставляли імплант зуба, тільки треба було декілька місяців ходити щоб імплант прижився. А потім вже повністю зуб їй вставили.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 05.04.2023, 23:16
Аватар для Morosin
Morosin Morosin вне форума
Новичок
 
Регистрация: 03.04.2023
Сообщений: 4
По умолчанию

Два роки тому в мене також не було зуба і вирішив вставити імплант зуба, і мені знайомий порадив зробити імплантацію зуба в стоматології Доктор Дент, і мені поставили нормальний зуб.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 05.04.2023, 23:20
Аватар для Valdison
Valdison Valdison вне форума
Новичок
 
Регистрация: 02.04.2023
Сообщений: 5
По умолчанию

Не так давно і я захотів привести до ладу свою усмішку, тому що в мене відсутні два передніх зуба, а це дуже псує мою усмішку. Тому я шукав стоматологію з гарною репутацією, де можна було б зробити імплантацію зубів. В результаті я звернувся з приводу імплантації передніх зубів в цю стоматологію в Києві https://kutsdental.com.ua/ . І після цієї процедури в мене тепер красива посмішка і імплантовані зуби на вигляд не відрізняються від моїх справжніх. Тому я залишився задоволений результатом.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100