Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Флуд

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 17.02.2023, 14:37
Аватар для Terroristka
Terroristka Terroristka вне форума
Любитель
 
Регистрация: 20.04.2018
Сообщений: 45
По умолчанию Як вибрати кращу модель електроної сигарети

Я не можу вирішити, яку модель електронної сигарети вибрати для свого хлопця. Я дививлася на Джул і Вейп, але не можу зрозуміти різницю в їх принципах роботи та перевагах. Чи можете ви мені допомогти вибрати кращу модель?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 17.02.2023, 14:51
Аватар для Kapitolina
Kapitolina Kapitolina вне форума
Любитель
 
Регистрация: 23.09.2018
Сообщений: 64
По умолчанию

Я можу допомогти тобі у виборі. Я курю Джул вже кілька місяців, і мені подобається простота у використанні та широкий вибір смаків. Цей пристрій легко поміщається в кишеню, і у нього тривалий термін служби батареї. Якщо твій хлопець любить простоту і компактність, то Джул може бути кращим вибором.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 17.02.2023, 14:57
Аватар для Дина Петровна
Дина Петровна Дина Петровна вне форума
Любитель
 
Регистрация: 18.04.2018
Сообщений: 56
По умолчанию

Я палю електронні сигарети вже кілька років, і можу дати тобі пораду. Принцип роботи Джул і Вейп досить схожий: вони використовують картриджі, які потрібно замінювати після використання. Однак, Вейп більш потужна і універсальна модель, вона має більший акумулятор і безліч налаштувань для регулювання потужності. Джул більш компактна і легка у використанні, вона має більш широкий вибір смаків і більш просту конструкцію. В онлайн магазині Вейп Шоп она придбати вейп та заправку для вейпа
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 17.02.2023, 14:59
Аватар для Iram
Iram Iram вне форума
Новичок
 
Регистрация: 05.06.2022
Сообщений: 19
По умолчанию

А может лучше всего начать с одноразовых моделей, они не дорогие и тоже очень компактные и простые в управлении. Заряжать их не нужно, в устройстве стоит небольшая батарейка
Ответить с цитированием
  #5  
Старый 17.02.2023, 15:20
narissa narissa вне форума
Новичок
 
Регистрация: 07.12.2022
Сообщений: 6
По умолчанию

Mari Gabung saat ini pula serta miliki kemenangan slot jackpot terbanyak bersama kdslot. KDSlot sudah sediakan web game menarik dengan deposit memakai duit asli serta rasakan sensasi bermain yang seru dalam game KDSlot.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100