Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > Реклама

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 08.10.2022, 18:49
Аватар для Harik88
Harik88 Harik88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 30.05.2018
Сообщений: 828
По умолчанию Де в Львові можна купити безперебійники?

Всім привіт хлопці. Мені терміново потрібний безперебійник. Часто перегорає моя техніка. І мені порадили придбати безперебійник. Де можна знайти перевірений магазин? Порадьте будь ласка.
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 08.10.2022, 18:52
Mistika24 Mistika24 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.09.2020
Сообщений: 501
По умолчанию

В інтернеті зараз купа магазинів та товарів. Я сама недавно купувала таку штуку. Все ж дешевше ніж щоразу ремонтувати або купувати машинку. Раджу вам брати і не замислюватись.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 08.10.2022, 18:54
Аватар для Harik88
Harik88 Harik88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 30.05.2018
Сообщений: 828
По умолчанию

А у якому магазині ви робили замовлення? Можете мені порадити перевірений. Зараз є і купа підробки китайської. Не хочу потрапити на гроші. Будь ласка, допоможіть з вибором магазину.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 08.10.2022, 18:56
Mistika24 Mistika24 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.09.2020
Сообщений: 501
По умолчанию

Я завжди роблю покупки в інтернет-магазині АЛЛО. Як на мене, це найпрестижніший магазин, в якому чисто фізично не може бути підробок. Я там багато чого купую. Щодо безперебійників я брала APC Back-UPS Pro 900VA, CIS (BR900G-RS). Характерна риса цієї моделі - схема автоматичної стабілізації напруги (AVR). Вона миттєво коригує знижену або підвищену напругу електромережі до безпечного рівня, тому ви зможете працювати необмежено довго в умовах як зниженої, так і підвищеної напруги, зберігаючи енергію батареї на випадок повного відключення енергопостачання. У разі тривалого вимкнення програмне забезпечення автоматично завершить роботу вашої комп'ютерної системи.
Більше моделей безперебійників у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/istochniki-...nogo-pitanija/ можна подивитися на цьому сайті.

Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100