Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > Реклама

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 09.10.2023, 21:26
Аватар для fial1771la
fial1771la fial1771la вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 21.12.2016
Сообщений: 168
По умолчанию Кашель при вагітності

А чим небезпечний кашель під час вагітності? Які повинні бути мої дії, та які препарати можна приймати?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 10.10.2023, 09:55
Аватар для Sonja159S
Sonja159S Sonja159S вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 28.02.2021
Сообщений: 102
По умолчанию

Якщо ви чекаєте на дитину, то повинні розуміти, що все зо відбувається з вашим організмом може повпливати на здоров'я та розвиток вашої дитини. Тому дуже важливо в цей період бути в спокої, та слідкувати за станом свого здоров'я. Якщо у вас з'являються проблеми зі здоров'ям то не рекомендую займатись самолікуванням, тим більше не можна приймати медичні препарати, вас повинен оглянути відповідний спеціаліст, після чого він назначить лікування.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 10.10.2023, 10:21
Аватар для Ksuwka14
Ksuwka14 Ksuwka14 вне форума
Любитель
 
Регистрация: 22.01.2020
Сообщений: 43
По умолчанию

Доброго дня. Кашель це не приємне та серйозне захворювання, яке потребує звернення до лікаря, консультації та обстеження. Тільки кваліфікований спеціаліст повинен призначати лікування, тим більше коли говоримо про здоров'я вагітної жінки. Якщо ви в очікуванні дитини, тоді можу порекомендувати цікавий сайт nestlebaby, тут є багато цікавої інформації про вагітність, пологи та розвиток малюка. Зокрема, на ресурсі знайдете інформацію про те як зберігати грудне молоко https://www.nestlebaby.com.ua/porady...rudnogo-moloka та прочитаєте про особливості годування дітей у різний період.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100