Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > Реклама

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 31.10.2023, 16:15
acontinent acontinent вне форума
Активный пользователь
 
Регистрация: 21.10.2020
Сообщений: 1,585
По умолчанию Як вибрати постільну білизну. На що варто звернути увагу

Постільна білизна відіграє головну роль у нашому житті, впливаючи на комфортабельність сну та загальне враження від спальні. У невеликій статті ми опишемо, яким чином зробити правильний вибір постільної білизни та як доглядати за нею. Коли настає час оновити постільну білизну, важливо врахувати кілька ключових моментів. А насолоджуватися здоровим сном щоночі допомагає постільна білизна TAC Делюкс - зразок розкоші та практичності.
Матеріал - один з найбільш важливих моментів. Є шовк, бавовна, сатин, льон і інші. Будь-який матеріал має особливості і плюси. Зокрема, бавовна має дихаючу структуру та гіпоалергенні властивості, що зробило її основним вибором для багатьох покупців. Сатин створює дуже гладку, блискучу поверхню, а льон пропонує хорошу повітропроникність і прохолоду в спеку. Онлайн-сайт https://tac24.com.ua/disney/ розповість більше про різноманітні типи тканин.
Для збереження якості і тривалого використання постільної білизни слід регулярне прання, щоб підтримувати чистоту та свіжість білизни. Виконуйте поради на етикетках з приводу підходящої температури та режиму прання. Використовуйте м'які миючі засоби, щоб зберегти довговічність тканини. Вивчіть рекомендації за температурою праски для всіх видів матеріалів. Для того, щоб уникнути негативних запахів, зберігаючи свіжість, зберігайте спальну білизну у сухих місцях. Постільну білизну, бажано зберігати в спеціально призначених чохлах або сумках.
Вибір постільної білизни та підходящий догляд допоможуть створити затишок та комфортабельність у спальні, надаючи приємний сон і радісне пробудження. Гарна і доглянута білизна сприяє спільному хорошому настрою і добробуту.
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 27.11.2023, 11:19
Аватар для ПионеркаZ
ПионеркаZ ПионеркаZ вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 25.03.2020
Сообщений: 118
По умолчанию

Я зазвичай звертаю увагу на те, з якого матеріалу виготовлений цей текстиль.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 29.11.2023, 16:59
Аватар для tosim
tosim tosim вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 12.10.2020
Сообщений: 112
По умолчанию

Я читала статтю і можу вам сказати, що зараз у зимню пору краще за все брати постільну білизну з фланелі. Ось тут https://tk-company.com.ua/uk/bezcinn...kanina-flanel/ почитайте про цю тканину, це натуральна, тепла і м'яка сировина для виготовлення постільної білизни, одягу та іншого домашнього текстилю. Навіть маленьким діткам з фланелі роблять одяг.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 28.03.2024, 15:54
Аватар для ValentinNV
ValentinNV ValentinNV вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 02.07.2020
Сообщений: 176
По умолчанию

мені теж треба купити нову постіль
Ответить с цитированием
  #5  
Старый 28.03.2024, 16:00
Аватар для НаташкаC
НаташкаC НаташкаC вне форума
Любитель
 
Регистрация: 31.10.2020
Сообщений: 44
По умолчанию

Я раджу в магазині TextilLand купити полуторну постільну білизну https://textilland.com.ua/kv-r-posti...yzna-polutorna . В них великий вибір якісної та недорогої постільної білизни. А ще гарні та стильні принти. Можете обрати білизну українського або турецького виробника. Особисто я собі замовляю постіль бязь голд всього за 680 грн.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100