Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Мода.Стиль.Красота

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 08.11.2023, 23:54
Аватар для AliceFox
AliceFox AliceFox вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.08.2020
Сообщений: 336
По умолчанию Косметолог в Києві

Можете порадити косметолога в Києві, який спеціалізується на певних процедурах (наприклад, ботокс, заповнення, чи інше)? Якщо так, будь ласка, поділіться своїми рекомендаціями та відгуками щодо їхньої роботи та послуг. Дякую за допомогу!
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 09.11.2023, 00:14
Аватар для karina_bogdanova
karina_bogdanova karina_bogdanova вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 22.05.2018
Сообщений: 147
По умолчанию

О, знайома проблема, теж в активному пошуку)
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 09.11.2023, 00:57
Аватар для Marinet
Marinet Marinet вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 02.05.2020
Сообщений: 312
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AliceFox Посмотреть сообщение
Можете порадити косметолога в Києві, який спеціалізується на певних процедурах (наприклад, ботокс, заповнення, чи інше)? Якщо так, будь ласка, поділіться своїми рекомендаціями та відгуками щодо їхньої роботи та послуг. Дякую за допомогу!
При виборі клініки краси рекомендується звернути увагу на професійну команду DK Beauty Clinic на вулиці Олександра Олеся 4б, детальніше https://dk-beauty-clinic.com.ua/ Їхнє пристрасне дотримання останніх тенденцій в індустрії краси та інноваційних друкованих рішень вимагає від вас передових методів догляду за собою. Незалежно від вашого настрою, команда DK Beauty Clinic готова підтримати вас і допомогти досягти ваших цілей. Так, ось їх координати - +380678741160, дзвоніть.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 09.11.2023, 10:49
samanthabee samanthabee вне форума
Любитель
 
Регистрация: 09.11.2023
Сообщений: 51
По умолчанию

Я не дуже довіряю косметологам, бо потрапляю часто на те, що вони говорять протилежні речі. То чистка - це люкс і топ, то ні в якому разі не можна робити. То хімічний пілінг - це ваша процедура, то вам ні в якому разі не можна... Я тепер просто замовляю собі доглядову косметику в https://krasynya.com.ua/, гарно очищаю шкіру зранку і ввечері і стараюсь менше переживати через невеличкі поодинокі прищики.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100