Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 17.03.2023, 11:35
Аватар для Urika
Urika Urika вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 16.02.2020
Сообщений: 214
По умолчанию Шукаю твердопаливний котел

Я зараз шукаю твердопаливний котел для свого будинку і не можу визначитися, який краще вибрати. Я не дуже розуміюся на цій темі, і хотів би дізнатися у досвідчених людей, які виробники і моделі котлів найкраще підійдуть для домашнього використання. Буду вдячний за будь-які рекомендації та поради.
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 17.03.2023, 11:40
Аватар для Ingalec
Ingalec Ingalec вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 17.02.2020
Сообщений: 327
По умолчанию

Привіт! Я теж нещодавно шукав твердопаливний котел і можу поділитися своїм досвідом. Мені здається, що при виборі котла варто звернути увагу на кілька факторів. По-перше, розмір котла має відповідати площі та потребам вашого будинку. По-друге, зверніть увагу на ККД котла - чим він вищий, тим менше палива буде потрібно для обігріву будинку. І, нарешті, вибирайте котли з надійних виробничих компаній. Якщо говорити про конкретні рекомендації, то я б порекомендував звернути увагу на твердопаливні котли від української компанії Fresco. Я сам купив котел у їхньому магазині https://fresco.com.ua і дуже задоволений. Котел має високий ККД, зручно завантажувати паливо і є піддон для золи. До того ж у компанії Fresco є доволі широкий асортимент котлів різних потужностей і розмірів, тож ви точно зможете обрати модель, яка підійде саме вам.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 17.04.2023, 13:43
Аватар для ПионеркаZ
ПионеркаZ ПионеркаZ вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 25.03.2020
Сообщений: 118
По умолчанию

Як в тому всьому розібратися? Допоможіть новачку
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 17.04.2023, 13:50
Аватар для andreyQa
andreyQa andreyQa вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 21.11.2016
Сообщений: 107
По умолчанию

Перед вибором котла необхідно визначити тип опалювальної системи: однотрубну або двотрубну. В однотрубній системі теплоносій циркулює через радіатори послідовно, у двотрубній системі – через підводи та обратки. Також важливо врахувати тип палива, який використовуватиметься для живлення котла: газ, тверде паливо, рідке паливо або електрика. Якщо саме твердопаливвний котел вам треба, то ось https://kotel-holmova.com.ua/ тут можете шукати собі оптимальний варіант.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100