Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 18.10.2023, 21:17
Аватар для Ferisov88
Ferisov88 Ferisov88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.05.2018
Сообщений: 719
По умолчанию Для чого потрібна автоцивілка?

Друзі, мене цікавить, на які види транспорту потрібно оформляти автоцивілку? Я хочу розуміти, коли це обов'язково, щоб не мати непорозумінь з поліцією чи іншими водіями. Може, хтось поділиться інформацією?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 19.10.2023, 23:22
Аватар для Nastroine
Nastroine Nastroine вне форума
Любитель
 
Регистрация: 15.12.2020
Сообщений: 58
По умолчанию

Ого, друже, це дійсно важлива річ, автоцивілка. Щоб не втрапити в гарячку з поліцією чи іншими водіями, треба знати, на що оформляти цю штуку. А я вже глянула цю статтю тут: yur-gazeta.com так от, там пишуть, що автоцивілка потрібна на майже всі види транспорту: на авто, мотоцикли, скутери, велосипеди з двигуном (це нині популярно), навіть на трактори. Головне - це відповідальність на дорозі, інакше можуть бути дорогі штрафи. Так що, читай статтю, там детальніше розписано, коли і де треба мати автоцивілку. Не хочеш непорозумінь, - краще перевіряй і дотримуйся правил!
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100