Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 01.04.2024, 19:37
Аватар для Ferisov88
Ferisov88 Ferisov88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.05.2018
Сообщений: 721
По умолчанию Естонія відмовилась від Філіп Моріс?

Чи чули ви про те, що Міністерство оборони Естонії нібито відмовилось від усієї продукції Philip Morris International? Я натрапив на цю інформацію вчора і не можу зрозуміти мотивів такого рішення. Чому вони вирішили зробити такий крок і який вплив це може мати? Чи є це частиною більшої кампанії проти куріння або пов’язано з політичними питаннями?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 01.04.2024, 19:38
Аватар для Harik88
Harik88 Harik88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 30.05.2018
Сообщений: 832
По умолчанию

Справа не лише в Міністерстві оборони Естонії. Відмова від продукції Philip Morris International є частиною ширшої тенденції, де державні організації та компанії по всьому світу переглядають свої відносини з тютюновими компаніями через занепокоєння щодо здоров’я та довкілля. Це також може бути пов’язано з етичними стандартами державних закупівель, де підтримка компаній, що продукують шкідливі для здоров'я товари, стає все менш прийнятною. Такі кроки підкреслюють важливість відповідальності і можуть слугувати прикладом для інших.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 01.04.2024, 19:38
Аватар для Ferisov88
Ferisov88 Ferisov88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.05.2018
Сообщений: 721
По умолчанию

Тепер я бачу, що ця тема набагато глибша, ніж я думав спочатку. Тобто, якщо інші країни також почнуть відмовлятися від продукції, подібної до Philip Morris, це може створити новий тренд у міжнародних відносинах і бізнесі. Цікаво, чи є вже приклади інших країн, які роблять подібні кроки? І як це вплине на глобальний бізнес тютюнових компаній?
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 01.04.2024, 19:39
Аватар для Музыкант Серега
Музыкант Серега Музыкант Серега вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 05.09.2018
Сообщений: 417
Отправить сообщение для Музыкант Серега с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Ferisov88 Посмотреть сообщение
Тепер я бачу, що ця тема набагато глибша, ніж я думав спочатку. Тобто, якщо інші країни також почнуть відмовлятися від продукції, подібної до Philip Morris, це може створити новий тренд у міжнародних відносинах і бізнесі. Цікаво, чи є вже приклади інших країн, які роблять подібні кроки? І як це вплине на глобальний бізнес тютюнових компаній?
Хотів би додати, що це рішення Естонського Міністерства оборони дійсно має місце. Цікаво, що, незважаючи на цю відмову, Philip Morris продовжує свою діяльність в Україні https://pravdapro.pm/2024/03/ministe...international/ та інших регіонах. Це підкреслює складність і неоднозначність ситуації, адже з одного боку маємо турботу про здоров'я та етичні норми, а з іншого – потребу в підтримці бізнесу та забезпеченні робочих місць.

Це рішення відображає глобальну тенденцію до відповідального споживання та може стати сигналом для інших урядів та організацій до переосмислення своєї політики щодо тютюнових виробів. Насправді, такі дії можуть призвести до змін на ринку, спонукати до інновацій і розвитку альтернативних продуктів.

Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100