Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > Что нового ?

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 29.11.2023, 14:03
Аватар для night14
night14 night14 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 23.09.2020
Сообщений: 129
По умолчанию Засоби для шкіри голови

Моє волосся швидко брудниться, ось буває таке, що вранці помила голову, а ввечері волосся вже не свіже, про наступний день я мовчу вже. До того ж на шкірі голови якесь неприємне відчуття. Можливо ви мені порадите якісь засоби для додаткового догляду за шкірою голови?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 29.11.2023, 14:11
Аватар для luskam
luskam luskam вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 22.09.2020
Сообщений: 149
По умолчанию

У мене є порада для вас, спробуйте скраб-пілінг для шкіри голови купити його можна у магазині Косметичка UA. Застосування цього скрабу не тільки зробило моє волосся більш здоровим та сяючим, але й освіжило мою шкіру голови. Після кількох застосувань я відчула помітне поліпшення стану моєї шкіри голови, вона стала менш жирною, а волосся виглядає значно об'ємніше. Що стосується магазину Косметичка UA, я залишилася задоволеною обслуговуванням та асортиментом продукції. Тут ви знайдете широкий вибір косметики для волосся. Ціни також приємно вразили – доступно для будь-якого гаманця.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Вкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100