Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 09.01.2024, 20:13
Аватар для Harik88
Harik88 Harik88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 30.05.2018
Сообщений: 825
По умолчанию Якісний електрочайник в Україні

Я тут вирішив купити собі електрочайник, але ось питання виникло: який краще обрати? Я в цих справах зовсім не розбираюся, тому буду радий будь-яким порадам. Мені потрібен чайник, який швидко закипає, не гучно шумить і легко чиститься. Ну і щоб ціна була адекватною, звичайно. Може, у когось є досвід в цьому і поділіться, як вибирати, на що звертати увагу?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 09.01.2024, 20:13
Аватар для Музыкант Серега
Музыкант Серега Музыкант Серега вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 05.09.2018
Сообщений: 414
Отправить сообщение для Музыкант Серега с помощью ICQ
По умолчанию

Вибір електрочайника – це ціле мистецтво. Насамперед звертайте увагу на матеріал, з якого зроблений чайник. Пластикові бюджетні моделі швидко виходять з ладу, а от нержавіюча сталь або скло служать довго та надійно. Також важлива потужність: чим вона вища, тим швидше кипіння. Але й споживання електроенергії буде більше. І, звичайно, дивіться на об'єм чайника – він має відповідати вашим потребам.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 09.01.2024, 20:18
Аватар для Harik88
Harik88 Harik88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 30.05.2018
Сообщений: 825
По умолчанию

Я не думав, що вибір може бути таким складним. Тепер у мене є уявлення, на що звертати увагу. А є якісь конкретні моделі або бренди, які ви б могли порекомендувати? Я б хотів подивитись конкретні варіанти, щоб зробити вибір простіше. Хотілося б знайти щось надійне та не занадто дороге.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 09.01.2024, 20:18
Аватар для Ferisov88
Ferisov88 Ferisov88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.05.2018
Сообщений: 714
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Harik88 Посмотреть сообщение
Я тут вирішив купити собі електрочайник, але ось питання виникло: який краще обрати? Я в цих справах зовсім не розбираюся, тому буду радий будь-яким порадам. Мені потрібен чайник, який швидко закипає, не гучно шумить і легко чиститься. Ну і щоб ціна була адекватною, звичайно. Може, у когось є досвід в цьому і поділіться, як вибирати, на що звертати увагу?
Рекомендую звернути увагу на електрочайники DeLonghi https://allo.ua/ua/elektrochajniki/p...itel-delonghi/ ці чайники відрізняються високою якістю збірки, стильним дизайном та надійністю. Зверніть увагу на моделі з функцією автоматичного відключення, вони безпечніші. Також враховуйте розмір чайника, особливо якщо у вас маленька кухня.

Ще один важливий параметр – тип нагрівального елемента. Дискові елементи зазвичай довговічніші та легші в догляді, ніж спіральні. Не забувайте також про фільтр для води – він допоможе уникнути накипу. Вибираючи електрочайник, звертайте увагу на всі ці аспекти, щоб знайти ідеальну модель для вас.

Ответить с цитированием
  #5  
Старый 15.01.2024, 14:51
Аватар для tosim
tosim tosim вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 12.10.2020
Сообщений: 112
По умолчанию

Класні чайнички, може й собі якійсь прикупити
Ответить с цитированием
  #6  
Старый 15.01.2024, 15:10
Аватар для Mармелад
Mармелад Mармелад вне форума
Любитель
 
Регистрация: 06.08.2021
Сообщений: 90
По умолчанию

Я для офісу шукала елекрочайник десь місяць назад, і натрапила на сайт E-Katalog https://ek.ua/ua/list/107/ Дуже багатий вибір різноманітних елктроприладів, в тому числі є чайники. Я обирала невеликий, десь на 2 літри, щоб зручний був та щоб видно було воду - з віконечком. Отже, замовила через цей сервіс Liberton LEK-6807 на 1,8 літра з підсвіткою білого кольору. Прикольна модель і не дорого коштує.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100