Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 28.09.2022, 13:14
Аватар для тулинка
тулинка тулинка вне форума
Любитель
 
Регистрация: 15.03.2021
Сообщений: 38
По умолчанию Доставка їжі в Одесі

Як ви гадаєте чи можна замовити вигідну доставку їжі в Одесі аби було смачно і не дуже дорого? Ну і звичайно аби діти їли?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 28.09.2022, 13:15
Аватар для землянка
землянка землянка вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 16.02.2021
Сообщений: 116
По умолчанию

Так можливо правильно буде просто купити продукти і готувати самостійно? Мені здається от саме такий варіант буде краще всього, головне спробувати
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 28.09.2022, 13:16
Аватар для тулинка
тулинка тулинка вне форума
Любитель
 
Регистрация: 15.03.2021
Сообщений: 38
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от землянка Посмотреть сообщение
Так можливо правильно буде просто купити продукти і готувати самостійно? Мені здається от саме такий варіант буде краще всього, головне спробувати
Ні, купувати і готувати я можу щось просте, але коли мова йде про унікальне, то точно самостійно не справлюсь з цим, навіть і пробувати не буду
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 28.09.2022, 13:18
Аватар для землянка
землянка землянка вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 16.02.2021
Сообщений: 116
По умолчанию

Ось і мене реально цікавить можливість аби була вигідна доставка їжі в Одесі від надійної компанії ну от реально дуже хочу навчитися обирати правильно. Аби всі були задоволенні та їли з великою радістю. Саме от такий спосіб однозначно мені підійде.
Ответить с цитированием
  #5  
Старый 01.11.2022, 09:31
Аватар для Борзая-как-собака
Борзая-как-собака Борзая-как-собака вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 21.08.2019
Сообщений: 172
По умолчанию

Я в Одесі живу вже близько року і за цей час знайдено кілька смачних доставок. По суші та ролах це однозначно доставка з sushiicons. Я їх ще з часів Дніпра покохала, вони там також працюють. Але коли почала замовляти cуші в Одесі https://sushiicons.com.ua/odesa/ , то зрозуміла, скільки смакот у них додалося в меню. Тепер увесь час хочеться замовляти гарячі та запечені, я просто від них без розуму.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100