Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 21.08.2022, 17:18
Аватар для DaneS
DaneS DaneS вне форума
Любитель
 
Регистрация: 20.08.2022
Сообщений: 74
По умолчанию Які онлайн-бібліотеки знаете?

Дуже люблю читати літературу, але забагато шедеврів зарубіжної літератури є в інтернеті на россійській мові. Хочу читатати також і на українській, мені так зручніше. Порекомендуйте онлайн-бібліотеки з великим вибором книжок на українській?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 21.08.2022, 17:21
Аватар для Kwikki
Kwikki Kwikki вне форума
Любитель
 
Регистрация: 27.06.2022
Сообщений: 73
По умолчанию

Я люблю читати на двох мовах, на россійській читаю книжки россійских та зарубіжних писателів. А українських поетів читаю визначно на українській. У кожній мові є багатий словниковий запас, тяжко будет зрозуміти саму суть, коли український твір перекладуть наприклад, на англійську.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 21.08.2022, 17:24
Аватар для DaneS
DaneS DaneS вне форума
Любитель
 
Регистрация: 20.08.2022
Сообщений: 74
По умолчанию

Я згоден с Вашою думкою, але я все багато творів прочитав на россійській. Інколи виникает бажання перечитати ще на українській. Тим паче мені це потрібно ще для університету, бо проходимо історію и літературу.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 21.08.2022, 17:27
Аватар для Kwikki
Kwikki Kwikki вне форума
Любитель
 
Регистрация: 27.06.2022
Сообщений: 73
По умолчанию

В такому випадку можете ще почитати онлайн українською мовою у цій бібліотеці - https://read-books.club/ Це одна з найбільш популярніших бібліотек на українській мові, ще маю іншу для россійської літератури. Читаю там книжки блогерів та деяку літературу для своєї спеціальності. А які книжки Ви хочете знайти? В деяких бібліотеках не все є, тому доводиться шукати в інших місцях.
Ответить с цитированием
  #5  
Старый 21.08.2022, 17:31
Аватар для DaneS
DaneS DaneS вне форума
Любитель
 
Регистрация: 20.08.2022
Сообщений: 74
По умолчанию

Я виключно вірші читаю, там твори визначних авторів, романи історичні. Інколи шукаю не в бібліотеках, а просто на сайтах де можна скачати. Але там якість дуже жахлива. Одного разі хотів скачати Маккіавеллі - Государь, так мені документ загрузило, де якісь фото з книги були, розмиті.
Ответить с цитированием
  #6  
Старый 21.08.2022, 17:34
Аватар для Kwikki
Kwikki Kwikki вне форума
Любитель
 
Регистрация: 27.06.2022
Сообщений: 73
По умолчанию

Ну тому краще читати в онлайн-бібліотеці, можливо навіть не безкоштовно, але хоч у нормальній якості. Все ж таки очі та зор мені дорожчі, чим зєкономити там 50 гривень якихось. Але я відношусь нормально до тих, хто читає безкоштовно піратські версіі.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100