Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > Реклама

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 19.03.2023, 19:22
Mistika24 Mistika24 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.09.2020
Сообщений: 493
По умолчанию Ищу надежный зоомагазин

Всім доброго вечора. Нещодавно мені подарували двох кошенят та маленьке цуценя. Хочу купити їм якісь ласощі, корми, вітаміни. Не можу підібрати звичайний зоомагазин. Що ви мені порадите?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 19.03.2023, 19:23
Regina05 Regina05 вне форума
Активный пользователь
 
Регистрация: 06.03.2020
Сообщений: 1,165
По умолчанию

Вітаю. У мене теж вдома живуть кошеня, цуценя та хом'як. Все, що потрібно для їх харчування та догляду, я купую у чудовому, надійному зоомагазині. Можу вам підказати куди варто звернутись.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 19.03.2023, 19:23
Mistika24 Mistika24 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.09.2020
Сообщений: 493
По умолчанию

Я буду вам дуже вдячна. Мені нещодавно знайома порадила один магазин зоотоварів. Я його відвідала і, щиро кажучи, трохи розчарувалась. Вибору ніякого, ціни божевільні. А де ви купуєте? Куди мені звернутись?
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 19.03.2023, 19:25
Regina05 Regina05 вне форума
Активный пользователь
 
Регистрация: 06.03.2020
Сообщений: 1,165
По умолчанию

Я вам раджу звернутись до магазину зоотоварів MasterZoo. Тут завжди великий вибір різного приладдя для наших тварин і за доступними цінами. Я купую тут уже понад рік. Ви можете знайти багато різних видів кормів, ласощів, вітамінів. Також в наявності є нашийники від бліх, кліщів та інших паразитів. Якщо хочете підібрати для своїх улюбленців якісні товари для тварин https://masterzoo.ua/ua/ переходьте за посиланням в цей магазин. Вам буде чим порадувати ваших вихованців. Вдалих покупок.
Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100