Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > Реклама

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 13.01.2024, 03:11
kravecaleksandr kravecaleksandr вне форума
Новичок
 
Регистрация: 10.12.2022
Сообщений: 29
По умолчанию кондиционер

Подскажите хороший кондиционер для ломких волос. Нужен качественный и проверенный вариант. И подскажите где сами заказывали?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 13.01.2024, 03:54
MillerM MillerM вне форума
Новичок
 
Регистрация: 15.05.2023
Сообщений: 22
По умолчанию

Моя дівчина використовує Двофазник для волосся Previa WHITE TRUFFLE - незмивний кондиціонер з органічним білим трюфелем. Цей кондиціонер був перевірений часом і підтвердив свою ефективність. Він ідеально підходить для поліпшення розчісування, зниження статичної електрики і регенерації волосся. Переваги включають стимуляцію регенерації протеїнів у структурі волосся, підвищення його пружності, ревіталізацію від коренів до кінчиків. Крім того, кондиціонер має миттєву зміцнювальну та реструктурувальну дію, надаючи волоссю природного об'єму, м'якості та блиску. Цей продукт не містить агресивних хімічних добавок і складається з органічного білого трюфеля, екстракту женьшеню, гідролізованого колагену та гідролізованого кератину. Раджу замовляти на . Дружина всю косметику замовляє в них.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100