Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Прочее

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 18.08.2023, 16:48
Dubrov Dubrov вне форума
Любитель
 
Регистрация: 20.10.2022
Сообщений: 99
По умолчанию Покупка адаптера для зарядки

Всім привіт! Дуже потрібен адаптер для зарядки різних пристроїв: смартфона, планшета, годинника. Шукаю щось якісне і швидке, але не знаю, де його можна придбати. Може, хтось порадить магазин або інтернет-магазин, де є великий вибір таких адаптерів? І яка потужність краще: 20W чи 30W? Чекаю на ваші поради!
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 18.08.2023, 16:48
Alfredos Alfredos вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 03.08.2022
Сообщений: 311
По умолчанию

Я недавно придбав адаптер для зарядки в магазині "Техно Хаб". Там було багато різних варіантів на вибір. Щодо потужності, то 20W зазвичай вистачає для швидкої зарядки смартфонів та планшетів. Якщо треба буде зарядити щось більш потужне, то можна подивитися адаптери зі значенням 30W. Успіхів у виборі!
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 18.08.2023, 16:49
Kulbara Kulbara вне форума
Любитель
 
Регистрация: 19.06.2022
Сообщений: 99
По умолчанию

Я зазвичай купую техніку та аксесуари в магазині ГаджетМаркет. Там завжди є великий асортимент адаптерів різних брендів та потужностей. Ви можете придбати там потрібний адаптер для зарядки своїх пристроїв.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 18.08.2023, 16:49
Sogars Sogars вне форума
Любитель
 
Регистрация: 11.03.2023
Сообщений: 47
По умолчанию

Привіт усім! Я хочу порекомендувати Адаптер Acefast A1 20w https://easytrade.in.ua/product/adapter-acefast-a1-20w/ який можна придбати в магазині Easy Trade. Цей адаптер має кілька вагомих переваг. По-перше, його потужність 20W дозволить вам швидко заряджати ваші гаджети. По-друге, він має високу якість виготовлення, що гарантує тривалу службу. По-третє, цей адаптер забезпечує захист від перенапруги та короткого замикання, що робить його використання безпечним.
Крім того, Acefast A1 має компактний розмір і зручний дизайн, що робить його ідеальним спутником для подорожей. Так що, раджу обрати саме цю модель – вона відмінно відповідає вашим потребам!
Ответить с цитированием
  #5  
Старый 20.08.2023, 16:56
Alina 1994 Alina 1994 вне форума
Активный пользователь
 
Регистрация: 26.11.2020
Сообщений: 1,059
По умолчанию

Как такой инфы по ставкам вам никто просто так не даст, но проверенный сайт для ставок могу посоветовать. Сам ставлю на 1хбет рабочее зеркало и всем советую, сайт надежный и с быстрым, гарантированным выводом.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100