Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 20.02.2023, 13:52
Аватар для Maxxx17
Maxxx17 Maxxx17 вне форума
Новичок
 
Регистрация: 05.05.2022
Сообщений: 15
По умолчанию Де можна вирвати зуби мудрості?

Усім привіт. Я раніше не звертався по допомогу до стоматологів, поки не відчув жахливий дискомфорт.

Мені сказали, що біль з'явився через зуби мудрості. Чи небезпечно їх виривати? Я дуже переживаю...

І підкажіть хорошу клініку в Дніпрі, де це можна зробити
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 20.02.2023, 19:02
Аватар для Helen09
Helen09 Helen09 вне форума
Новичок
 
Регистрация: 05.05.2022
Сообщений: 15
По умолчанию

До стоматолога потрібно частіше ходити, хоча б на проф-гігієну. І ваші зуби мудрості помітили б раніше й усунули б проблему. Тепер я думаю, що без операції вам не обійтися. Якщо вони ростуть рівно, коріння не переплітаються, тоді ускладнень не буде. Пацієнту залишиться стежити за ротовою порожниною, щоб лунка спокійно зажила. Якщо коріння переплелися або зрослися, то можуть бути пошкоджені м'які тканини. Лікарі клініки http://newartmedical.com.ua/index.php/ru/ мають у розпорядженні високоякісні європейські матеріали та обладнання, що дають змогу провести операцію безпечно. Я думаю, вам варто звернутися до них.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 20.02.2023, 21:14
Аватар для Marckusha
Marckusha Marckusha вне форума
Новичок
 
Регистрация: 05.05.2022
Сообщений: 15
По умолчанию

Видалення зубів мудрості - далеко не найприємніший процес. Вам потрібно знайти фахівців, які зможуть провести операцію безпечно.

Ви головне не хвилюйтеся. Після операції дискомфорт обов'язково зникне. Хай щастить!
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 23.02.2023, 09:38
Thomas13 Thomas13 вне форума
Любитель
 
Регистрация: 03.01.2023
Сообщений: 70
По умолчанию

If you are in the United States, it is more likely that you have wisdom teeth than not. Wisdom teeth are a part of our bodies that stay throughout our lives and yet many people don't know where to extract them. I say you can get Peter and learn more information about the sofas. This article will discuss the best place for wisdom teeth extraction as well as what to do before having this procedure done.
Ответить с цитированием
  #5  
Старый 26.02.2023, 06:09
DayleYamashiro DayleYamashiro вне форума
Любитель
 
Регистрация: 26.02.2023
Сообщений: 87
По умолчанию

hanafuda earrings
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100