Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Флуд

Ответ
 
Опции темы
  #31  
Старый 12.05.2023, 08:28
Аватар для Денисова Лера
Денисова Лера Денисова Лера вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 06.11.2017
Сообщений: 227
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Сладкая Николь Посмотреть сообщение
Дівчата. а мені потрібна консультація щодо донорства яйцеклітин (хочу стати донором) . Це так само до свого гінеколога звертатись?
Мені здається що ні. Ну хіба він вас поверхнево може проконсультувати та порадить до якої організації конкретно звернутись. В принципі самі гінекологи цими питаннями точно не займаються. Ви можете почитати як стати донором за посиланням . Все дуже чітко та ясно розписано. Усі ваші кроки, дії та процедури що потрібно пройти перед тим, як буде проходити забір ооцитів. Те, що ви наважились на таке - дуже круто! От реально не кожна жінка може і я особисто в захваті від вашої такої рішучості
Ответить с цитированием
  #32  
Старый 12.05.2023, 09:04
Аватар для Сладкая Николь
Сладкая Николь Сладкая Николь вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 07.11.2017
Сообщений: 226
По умолчанию

Дякую, що ви мені все хоч трішки пояснили. Так, я не просто так про це запитувала.... є певні плани на майбутнє
Ответить с цитированием
  #33  
Старый 18.05.2023, 22:46
Аватар для Ksuwka14
Ksuwka14 Ksuwka14 вне форума
Любитель
 
Регистрация: 22.01.2020
Сообщений: 43
По умолчанию

Я вважаю, що кожна жінка повинна як мінімум раз в рік ходити до гінеколога та здавати всі аналізи, це запорука її жіночого здоров'я. Кваліфікований Гінеколог Львів https://idermic.com.ua/service/konsu...ia-hinekoloha/ пропонує свої послуги в медичному центрі idermic. Тут можна отримати консультацію гінеколога, здати аналізи, пройти обстеження УЗД чи інші спеціальні обстеження на сучасному обладнанні. Загалом на сайт медичного центру, знайдете більше інформації про їх роботу, послуги та багато іншого.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100