Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Мода.Стиль.Красота

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 27.10.2023, 22:11
Аватар для Monolitt
Monolitt Monolitt вне форума
Новичок
 
Регистрация: 16.09.2018
Сообщений: 19
По умолчанию Гліцин - плацебо або дійсно ефективний препарат?

Всім привіт! Я нещодавно почав вживати гліцин на пораду друзів, які стверджують, що він допомагає зняти стрес, покращити сон та збільшити концентрацію. Проте мене цікавить, чи це справді працює, або це просто плацебо ефект? Можливо, хтось має досвід вживання гліцину і може поділитися своїми враженнями?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 27.10.2023, 22:14
Аватар для Музыкант Серега
Музыкант Серега Музыкант Серега вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 05.09.2018
Сообщений: 414
Отправить сообщение для Музыкант Серега с помощью ICQ
По умолчанию

Гліцин- це взагалі безкінечна тема. Можна дисертацію про це писати ) . Стільки про нього говорять. Комусь він допомагає, хтось говорить, що це фуфломіцин, хтось - гарні ліки, а хтось вважає це ефектом плацебо.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 27.10.2023, 22:14
Аватар для Ferisov88
Ferisov88 Ferisov88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.05.2018
Сообщений: 714
По умолчанию

Я теж вживав гліцин, і він мені справді допоміг. Але я вважаю, що це не має великого ефекту, якщо ви маєте серйозні проблеми із стресом чи сном. Я б порадив також звернутися до спеціаліста або психотерапевта, щоб отримати комплексну допомогу.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 27.10.2023, 22:46
Аватар для Harik88
Harik88 Harik88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 30.05.2018
Сообщений: 825
По умолчанию

Гліцин - це амінокислота, яка відома своєю здатністю впливати на центральну нервову систему. Гліцин дійсно може мати позитивний вплив на психоемоційний стан. Він допомагає розслабитися, знизити тривожність і поліпшити якість сну. Хоча це не є чудодійним засобом і не вилікує від всіх проблем, він може бути корисним як частина комплексної терапії.
Деякі відчувають помітну покращення, тоді як інші можуть відчути лише незначні зміни. Тут важливий індивідуальний підхід. Ефект може бути різним для різних людей.
До того ж коштує він не дуже дорого. У аптеці Рецептика у Дніпрі https://receptika.ua/ua/dnepr п'ятдесят таблеток коштує біля 48 гривень.

Ответить с цитированием
  #5  
Старый 13.03.2024, 23:49
vovchikk vovchikk вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 16.10.2021
Сообщений: 139
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Monolitt Посмотреть сообщение
Всім привіт! Я нещодавно почав вживати гліцин на пораду друзів, які стверджують, що він допомагає зняти стрес, покращити сон та збільшити концентрацію. Проте мене цікавить, чи це справді працює, або це просто плацебо ефект? Можливо, хтось має досвід вживання гліцину і може поділитися своїми враженнями?
Це фуфломіцин
Ответить с цитированием
  #6  
Старый 14.03.2024, 00:16
bodia44 bodia44 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 28.03.2021
Сообщений: 131
По умолчанию

Мені подарували набір продуктів CBD від https://unicbd.com.ua/product-category/presents/ та він дійсно допоміг. Регулярне вживання CBD масла сприяє зняттю стресу, покращенню якості сну і підвищенню концентрації. Крім того, я також використовую медитацію і відпрацьовані техніки дихання для релаксації. Рекомендую спробувати!
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100